O nás

Kdo tedy vlastně jsme?

Jsme pracovitý, spolehlivý a sladěný pracovní tým Creatore. Náš tým vznikl před rokem 2010 a během dvou následujících let vytvořil několik úspěšných internetových prezentací.

Když ten umí to a ten zase tamto…. Řídíme se tímto heslem, a proto jsme se spojili tři šikovní mladí lidé, kteří dohromady umí tvořit jednoduché, přehledné a moderní webové stránky, které jsou i chytře naprogramované tak, aby se zobrazovaly ve vyhledávačích na předních pozicích. Dále mají korekturou zpracovaný text, který je jasný, jednoduchý a účelný.

V celkovém měřítku tak web působí profesionálně a důvěryhodně.

Za svojí prací si stojíme, a proto neustále sledujeme trendy ve všech směrech tvorby webu. Stránky nejsou jen naše zaměstnání, ale náš koníček. Každý tah myší grafikem, každý naprogramovaný kód kodérem i každý napsaný text naším kreativcem je i jejich potěšení.

Nejsme jen pracovníci, co pracují na přidělené zakázce. Jsme Vaši partneři ve světě internetu. V každé oblasti týkající se stránek, reklamy a prezentace Vás provedeme a vysvětlíme, jak se věci mají. Co má význam, co naopak ne a za co je dobré a naopak není dobré utrácet své peníze.

Jsme tým lidí, co web baví. Jsme Váš tým Vaší webové prezentace!

Hlavním jednatelem je Roman, který zajišťuje vše potřebné pro chod našeho Creatore týmu. Stará se o to, aby byla neustále nějaká práce a sám nabízí další podnikatelské služby.

Hlavním grafikem je František, freelancer, který koordinuje vše, co se týká návrhů a realizací grafiky. Návrhům grafických layoutů, firemních identity a DTP materiálům se věnuje několik let.

Hlavním prgramátorem je Lukáš, který má na starosti programování internetových prezentací, webových aplikací a provádí SEO optimalizace. Stará se také o chod serverů a zajišťuje odborný IT dohled.